bos
Ultrason Probu
Onarımı
Prob arızalarında genellikle Sağlık Kurumlarına ‘’exchange’’ işlemi yani ‘’yeni prob satın almak‘’ alternatifi tek seçenek olarak sunulmaktadır. Sunulan bu seçeneğin son derece yüksek maliyetli olduğu açıktır. Bu problem üzerinde yoğunlaşan Probmed sizlere alternatif olarak probun tamamını değiştirmek yerine sadece arızalı kısmını onarmak ve bunu hızlı, Uluslararası garantili olarak yapmak gibi son derece özel ve ekonomik bir çözüm önermektedir. Her marka ve model arızalı problarınız firmamızda test edildikten ve arıza analizleri tamamlandıktan sonra müşteri onayı alınarak probunuzun tüm fonksiyonlarıyla çalışır duruma getirilmesi işlemleri tamamlanarak gerekli kalibrasyon ve performans testleri uzmanlar tarafından yapılarak ve hızlı bir biçimde sizlere teslimatı sağlanmaktadır.

Prob Modelleri;

  • Tee prob
  • Lineer prob
  • Convex prob
  • Sektör prob
  • Vajinal prob
  • 4D Prob ve diğer prob çeşitleri
Endoskopi Prob
Onarımı
Özel endoskopik ultrason prob onarımı yapılmaktadır. Prob marka ve modellerimiz aşağıdadır.
Ultrason Cihazı
Bakım Onarımı
Firmamız ultrason konusunda deneyimli uzman mühendisleriyle sizlere sağlayacağı kaliteli, güvenilir ve ekonomik bakım servisi hizmeti ile ultrasonografi cihazlarınızın her türlü yıllık ve periyodik  bakım ve onarım hizmetini vermektedir. Firmamız geniş yedek parça stoğu ile her türlü elektronik kart ve parça temini olanağına sahiptir.

bos
bos
Prob ve
Yedek Parça Temini
Prob arızalarında genellikle Sağlık Kurumlarına ‘’exchange’’ işlemi yani ‘’yeni prob satın almak‘’ alternatifi tek seçenek olarak sunulmaktadır. Sunulan bu seçeneğin son derece yüksek maliyetli olduğu açıktır. Bu problem üzerinde yoğunlaşan Probmed sizlere alternatif olarak probun tamamını değiştirmek yerine sadece arızalı kısmını onarmak ve bunu hızlı, garantili olarak yapmak gibi son derece özel ve ekonomik bir çözüm önermektedir.

Her marka ve model arızalı problarınız firmamızda test edildikten ve arıza analizleri tamamlandıktan sonra müşteri onayı alınarak probunuzun tüm fonksiyonlarıyla çalışır duruma getirilmesi işlemleri tamamlanarak gerekli kalibrasyon ve performans testleri uzmanlar tarafından yapılarak ve hızlı bir biçimde sizlere teslimatı sağlanmaktadır.

Teknik Servis
Talep Formu

Teknik servis taleplerinizi form, mail ya da telefon yoluyla iletebilirsiniz.

bos