Buyutmek icin resimin uzerine tiklayiniz
Probe arızalarında genellikle Sağlık Kurumlarına ‘’exchange’’ işlemi yani ‘’yeni probe satın almak‘’ alternatifi tek seçenek olarak sunulmaktadır. Sunulan bu seçeneğin son derece yüksek maliyetli olduğu açıktır. Bu problem üzerinde yoğunlaşan ProbMed sizlere alternatif olarak; Probe’un tamamını değiştirmek yerine sadece arızalı kısmını onarmak ve bunu hızlı, garantili olarak yapmak gibi son derece özel ve ekonomik bir çözüm önermektedir.

Firmamız, ABD Sonora Şirketinin Uluslararası Probe Network sisteminin Avrupa Bölgesi Temsilcisi olan MİDES GMBH şirketinin ISO Belgeli Avrupa Probe Servisi European-Probe-Repair-Network’un (EPRN)  Türkiye Yetkili Temsilcisi  olarak firmanın Ultrasonografi ve Probe konusundaki 20 yıllık deneyim ve kalitesini sizlere sunmaktadır.

ABD Sonara firması Probe teknolojisinin gelişimini yakından takip ederek gerekli test cihazlarını dünyada ilk ve tek olarak tasarlayıp üretmeye başlamıştır. Geliştirdiği bu test cihazları ile dünyada çeşitli ödüller alan SONORA firması ayrıca Probe onarımı konusunda da aldığı  ISO ve TÜV belgeleri ile şu anda Dünyada ilk ve tek olarak çalışmalarına devam etmektedir.

SONORA sahip olduğu bu teknolojiyi, Avrupa’da 20 senelik Medikal sektör deneyimi olan ve Ultrasound ve Probe Teknolojisinde uzmanlaşmış ve 30 farklı yerde servis ve temsilcilikleri bulunan Avusturya’da kurulu MİDES firmasına aktararak  Avrupa Probe Servisi European-Probe-Repair-Network’un (EPRN)  sisteminin MİDES tarafından gerçekleştirilmesi sağlanmıştır.  ProbMedMedikal Mühendislik şirketi MİDES’in Türkiye Yetkili Temsilci firması olarak uluslararası Probe Sisteminin (EPRN) bir üyesi olarak faaliyet göstermektedir.

Her Marka ve Model Arızalı Probe’larınız firmamızda test edildikten ve arıza analizleri tamamlandıktan sonra müşteri onayı alınarak Probe’unuzun tüm fonksiyonlarıyla çalışır duruma getirilmesi işlemleri tamamlanarak gerekli Kalibrasyon ve Performans Testlerinin MİDES firması uzmanlarınca MİDES’de yapılarak ve hızlı bir biçimde sizlere teslimatı sağlanmaktadır.


Probmed.Com © 2008 |Her Hakkı Saklıdır | Tasarım Designturk