Buyutmek icin resimin uzerine tiklayinizProbMed Medikal Mühendislik Şirketi bugüne kadar Türkiye’de onarımı gerçekleştirilemeyen Ultrasonografi Probe’larının Onarım hizmetini Türkiye’de ilk defa Garantili olarak vermeye başlamıştır. Uluslararası Probe Servis Sistemi’nin bir üyesi olan ProbMed Medikal Mühendislik Limited Şirketi gerek verdiği servis kalitesi gerekse uyguladığı fiyatlarla Müessesenizin Probe masraflarının çok önemli oranda düşürülmesine katkıda bulunmaktan dolayı onur duyacaktır.

Şirketimiz ABD Sonora Şirketinin Uluslararası Probe Network sisteminin Avrupa Bölgesi Temsilcisi olan MİDES GMBH şirketinin ISO Belgeli Avrupa Probe Servisi European-Probe-Repair-Network’un (EPRN)  Türkiye Yetkili Temsilcisi  olarak her Marka Probe’un değişik Modellerinin elektronik cihazlarla tespit edilen arızalarının Garantili olarak Onarım, Bakım, Kalibrasyon ve Performans Test servislerini vermektedir.

Ayrıca, Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin talebi halinde her Marka Probe’un istenilen Model’lerini YENİ ve çok Uygun fiyatlarla Garanti’li olarak sizlere tedarik etme olanağına sahiptir. Yeni Probe  ihtiyacınızda Şirketimizden teklif almanız sizlerin Bütçesine sağlayabileceğimiz yüksek miktardaki katkıları görmeniz açısından önemlidir.

Şirketimiz sağladığı Kaliteli Servis ve Teknolojisi ile Müessesenizin Yıllık Probe masraflarını %50 gibi çok önemli miktarlarda azaltacağı gibi tüm Probe’larınızın sağlam ve yeterli sayıda olması sizlerin verdiği Sağlık Hizmetlerinin aksatılmadan kaliteli ve düzenli olarak gerçekleşmesini sağlayacaktır.


    Ayrıca Arızalı Probe’larınızın onarımında Hizmetlerinizin aksamadan devam etmesi için ProbMed Medikal Mühendislik sizlere Demo Probe hizmeti vermektedir. Onarım süresince bu Probe’ları kullanma olanağınız bulunmaktadır.Probmed.Com © 2008 |Her Hakkı Saklıdır | Tasarım Designturk