....Prob Masraflarınızı %50 azaltıyoruz

ProbMed Medikal Mühendislik sağladığı Probe Onarım ve Yenileme servisiyle Ultrasonografi kullanıcılarının artık gereksiz olarak Probe yenileme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır.

ProbMed Medikal Mühendislik Ultrason konusunda deneyimli Uzman Mühendisleriyle sizlere sağlayacağı Kaliteli, Güvenilir ve Ekonomik Bakım Servisi ile Satıcı Firmaların sizlere sunduğu yüksek bedelli ve Satış amaçlı servislerin Müessesenize getireceği gereksiz maliyetlerden sizleri kurtaracaktır. 

Ayrıca Arızalı Probe’larınızın onarımında Hizmetlerinizin aksamadan devam etmesi için ProbMed Medikal Mühendislik sizlere Demo Probe hizmeti vermektedir. Onarım süresince bu Probe’ları kullanma olanağınız bulunmaktadır.

Her Marka ve her Model Ultrasonografi cihazına ait Yeni Probe seçenekleri sizlere çok uygun fiyatlarla Üretici Firmalardan 1 yıl Garantili olarak temin edilmektedir. ProbMed ayrıca çok uygun fiyatlarla sizlere Ultrason cihazlarına ait geniş Yedek Parça Stokları ile her türlü Elektronik Kart ve Parça tedarikinde de hizmet vermektedir.

Müessesenizin Probe ve Ultrason ile ilgili Satınalma işlemlerinden önce lütfen ProbMedden teklif alınız. Bu konudaki ihtiyacınızı yandaki mesaj bölümünü kullanarak ve gerekli İletişim bilgilerini ProbMede ilettiğiniz takdirde en kısa zamanda sizlerle iletişim sağlanacaktır.

Yeni Probe  ihtiyacınızda Şirketimizden teklif almanız sizlerin Bütçesine sağlayabileceğimiz yüksek miktardaki katkıları görmeniz açısından önemlidir. Şirketimiz sağladığı Kaliteli Servis ve Teknolojisi ile Müessesenizin Yıllık Probe masraflarını %50 gibi çok önemli miktarlarda azaltacağı gibi tüm Probe’larınızın sağlam ve yeterli sayıda olması sizlerin verdiği Sağlık Hizmetlerinin aksatılmadan kaliteli ve düzenli olarak gerçekleşmesini sağlayacaktır.


ProbMed Medikal Mühendislik İthalat İhracat Ltd.Şti.

     
   

Firma / Kurum Ismi:


E-posta: *

 
   
     


Probmed.Com © 2008 |Her Hakkı Saklıdır | Tasarım Designturk