PROB SERVİSİ


Kullanmış olduğumuz FirstCall,  Nickel,  iTest  ve  iTest PRO™ ekipmanları ile Probe’nuzun  Acoustic, Physical ve Emniyet faktörlerini değerlendirerek Performans Test’i gerçekleştirilmekte ve bu Testler sonucunda Probe’da tesbit edilen arızanın içeriği otomatik olarak tesbit edilerek Elektronik Raporlama yapılmaktadır.

Test cihazları Bilgisayar Teknolojisi ile üretilen ve geliştirilen ve Türkiye de sadece ProbMed Medikal Mühendislik’te bulunan bu teknoloji ile Probe testleri yapılabilmektedir. Ayrıca MIDES firmasının hali hazır da bulunan 150 den fazla Ultrasonografi cihazı üzerinde ‘online’ yani canlı olarak Probe’nuzun Onarım öncesi ve sonrası son kontrolleri de yapılabilmektedir.

Talep edildiği takdirde, Onarım süresince hizmetlerinizin aksamaması için size her Marka ve Model DEMO probe da temin edilebilmektedir.

1- PROB TESTİ

Arızalı olduğu düşünülen ya da arızası kesinleşmiş olan Probe’nuzu ProbMed Medikal Mühendislik’de ABD SONORA Firması tarafından geliştirilen ‘FirstCALL’  bilgisayarlı  test cihazı kullanılarak test ediliyor.

FirstCall,  Nickel,  iTest  ve  iTest PRO™ ekipmanları ile gerçekleştirilen Probe Performans Testlerinde Probe’nuzun

- AKUSTİK DEĞERLENDİRME
- KLİNİK PERFORMANS TESTİ
- FİZİKSEL KONTROL
- ELEKTRİKSEL EMNİYET  DEĞERLENDİRMESİ
- PERFORMANS SERTİFİKASYONU
- KORUYUCU BAKIM FAKTÖRLERİ

değerlendirilerek Test cihazından alınan raporun eşliğinde size Probe’unuzun arızası konusunda bilgi verebiliyoruz.

2- PROB ONARIMI


FirstCALL ile yapılan test sonucunda elde edilen Arıza Analiz...raporlarına göre gerekli  değerlendirilmeler yapılarak Probe’un sağlıklı çalışır hale gelebilmesi için gerekli Servis işlemlerinin Müşteriye..Maliyeti ve alternatif çözüm önerileri sunulmaktadır.  Probe Onarımında;
-LENS YENİLEME,

-PROBTAKİ FİZİKSEL HASARLAR ,
-KABLODAKİ KIRILMA VE HASARLARIN TAMİRİ
-KABLO VE PROBUN BİRLEŞTİĞİ PLASTİK KISIMDAKİ AYRILMA HASARLARI,
-KONNEKTÖRDEKİ HASARLAR ,
-KRİSTALDEKİ HASARLAR,

büyük bir başarıyla giderilmekte  GE, ATL-Philips , ACUSON, HP,...TOSHIBA, SİEMENS, HITACHI, ALOKA  vb. birçok değişik Marka ve Model Probe’lar çok uygun fiyatla tam fonksiyonlu normal çalışır .duruma getirilmektedir.  3-GARANTİ , BELGELENDİRME  ve TESLİMAT

Müessesenizden ProbMed tarafından teslim alınan Probe’lar tüm işlemleri tamamlandıktan sonra FirstCall,  Nickel,  iTest  ve  iTest PRO™ ekipmanları ile test edilmekte ve Probe’da Elektronik olarak tesbit edilen tüm olumsuzluklar giderilmektedir. Bu işlemlerden sonra Onarılan Probe MIDES’de farklı model ve markalarda bulunan 150’den fazla USG sistemlerinden uygun olanlar üzerinde online Canlı Test işleminden geçirilmektedir. Bu aşamaları sorunsuz geçen Probe’ların son olarak Kalibrasyon ve Performans Test kontrolleri yapılarak FirstCALL sisteminden Elektronik belgelendirilmesi gerçekleşerek Probe’un sorunsuz ve tam performanslı çalıştığı rapor ile de tescillenir.

Probe’un servise gelme nedeni ilgili sorunun giderilen arızasının aynı sorunu tekrarlama olasılığına karşı 6 ay garantisi bulunmaktadır. Ayrıca gerekli sertifika ve son kontrol belgesi de eklenerek Probe müşteriye özel yaptırılmış taşıma kutusunda ilk günkü gibi teslim edilir.


PROBE TESTİ ve KORUYUCU BAKIM İLERİDE OLUŞABİLECEK SORUNLARIN ÖNÜNE GEÇER Mİ ?

Koruyucu bakım bilindiği üzere ilerde oluşabilecek büyük arızaların önüne geçmek üzere yapılır bu şekilde oluşabilecek maliyetler minimuma indirgenir.  ProbMed firması olarak ‘FİRST CALL’ test cihazı ile Probe’unuzda var olan minör problemler tespit edilir. Bu sayede erken teşhis ile potansiyel olarak ciddi sorunların önüne geçilmiş olunur ve hasta kaybınız engellenir. (Bu testler sonucunda Probe’unuzun gözle görülemeyen yada görüntüde soruna neden olan ancak satıcı firma servisi tarafından tespit edilemeyen ölü yada zayıf kristaller ve diğer hatalar anında tespit edilerek sorunun büyümeden giderilmesi olanağı bulunacaktır.)

ULTRASONOGRAFİ BAKIM ve ONARIM SERVİSİ


Ultrasonografi cihazlarınızın her türlü Yıllık ve Periyodik  Bakım ve Onarım hizmetini vermekteyiz. Distribütörü olduğumuz MİDES firmasının geniş yedek parça stoku ile her türlü elektronik kart ve parça temini olanağına sahibiz.

Prob
Med Ultrason konusunda deneyimli Uzman Mühendisleriyle sizlere sağlayacağı Kaliteli, Güvenilir ve Ekonomik Bakım Servisi ile Satıcı Firmaların sizlere sunduğu yüksek bedelli ve Satış amaçlı servislerin Müessesenize getireceği gereksiz maliyetlerden sizleri kurtaracaktır.  


Probmed.Com © 2008 |Her Hakkı Saklıdır | Tasarım Designturk