Bilindiği üzere Türkiye'de Devlet hastaneleri, Özel Hastaneler, Poliklinik ve sağlık hizmeti veren kuruluşlarda yoğun bir biçimde ultrasonografi cihazları kullanılmakta ve doğal olarak Probe arızaları yaşanmaktadır. Ancak Türkiye'de ultrasonografi cihazı Probe tamiri yapılamamakta, bu hizmeti kendi olanaklarıyla sunmaya çalışan firmalar da ancak geçici çözümler üretebilmektedir.

Probe arızalarında genellikle Sağlık Kurumlarına ''exchange'' işlemi yani ''yeni probe satın almak'' alternatifi tek seçenek olarak sunulmaktadır. Sunulan bu seçeneğin son derece yüksek maliyetli olduğu açıktır. Bu problem üzerinde yoğunlaşan Prob Med sizlere alternatif olarak; Probe'un tamamını değiştirmek yerine sadece arızalı kısmını onarmak ve bunu hızlı,garantili olarak yapmak gibi son derece ö zel ve ekonomik bir çözüm önermektedir. 
  
Firmamız, ABD Sonora şirketinin Uluslararası Probe Network sisteminin Avrupa Bölgesi Temsilcisi olan MIDES GMBH şirketinin ISO Belgeli Avrupa Probe Servisi European-Probe-Repair-Network'un ( EPRN ) Türkiye Yetkili Temsilcisi olarak SONORA firmasının ultrasonografi konusundaki 20 yıllık deneyim ve kalitesini sizlere sunmaktadır. 
  
ABD Sonora firması Probe teknolojisinin gelişimini yakından takip ederek gerekli test cihazlarını dünyada ilk ve tek olarak tasarlayıp üretmeye başlamıştır. Geliştirdiği bu test cihazları ile dünyada çeşitli ödüller alan SONORA firması ayrıca Probe tamiri konusunda da aldığı ISO ve TÜV belgeleri ile şu anda Dünyada ilk ve tek olarak çalışmalarına devam etmektedir. 
 
SONORA sahip olduğu bu teknolojiyi Avrupa'da 20 senelik medikal geçmişi olan ve 30 farklı yerde servis ve temsilcilikleri bulunan Avusturya'da kurulu MIDES firmasına aktararak Avrupa Probe Servisi European Probe Repair Network sisteminin MIDES tarafından gerçekleştirilmesi sağlanmıştır. Prob Med Medikal Mühendislik de MIDES'in Türkiye Yetkili Temsilci firması olarak çalışmaktadır. 
  
Arızalı Probe'unuz firmamızda test edildikten ve arıza analizleri tamamlandıktan sonra Probe'unuzun tüm fonksiyonlarıyla çalışır duruma getirilmesi işlemleri tamamlanarak gerekli Kalibrasyon ve Performans Testlerinin MIDES firması uzmanlarınca MIDES'de yapılarak ve hızlı bir biçimde sizlere teslimatı sağlanacaktır.

VIZYON;

Ülkemizde Sağlık hizmetleri veren tüm Kuruluş ve Kişilerde bulunan ve arızalı olarak kullanılmaya devam eden veya Bütçe yetersizliğinden dolayı yenisi ile değiştirilemeyip kullanılamayan ve atıl olarak depolarda bekleyen Probe'ların tüm fonksiyonlarıyla normal kullanılabilir duruma getirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Probmed.Com © 2008 |Her Hakkı Saklıdır | Tasarım Designturk